Ulżyj zniszczonym stawom po 50-tce.

Tak naprawdę, nie ma znaczenia ile masz lat. Ból stawów może dopaść każdego z nas w najmniej oczekiwanym momencie. Może być spowodowany wieloma czynnikami, takimi jak urazy mechaniczne lub zapalenie stawów czy najróżniejsze infekcje.

 

Osoby po 50 roku życia są jednak bardziej narażone na każdy z tych czynników. Odczuwalny jest wtedy nie tylko wiek, ale i niedobór kolagenu, spowodowany zmniejszoną jego naturalną produkcją. Powodem bólu stawów i mięśni może być również nadwaga. Bóle mięśniowo-stawowe są naprawdę nieprzyjemne i trudne do zniesienia.

 

Przyczyny bólu mięśni i stawów:

Choroby układu mięśniowo-szkieletowego, zwykle spowodowane są zniszczoną chrząstką stawową oraz przez przewlekłe choroby, niezdrową dietę i nadwagę. Współczesna medycyna, pomaga nam doraźnie środkami przeciwbólowymi.
Możemy jednak wspomóc chrząstkę stawową w jej naturalnej odbudowie i zapomnieć o bólu w naturalny sposób.

Medycyna niekonwencjonalna ma dla nas naturalny środek, który pozwoli nam wrócić do normalnego życia i ulubionych form aktywnego spędzania wolnego czasu.

 

Oto przepis na rewelacyjny ziołowy lek na bolące stawy:

 

Składniki:
  • 1 litr wody
  • 1 łyżeczka szałwii
  • 1 łyżeczka rozmarynu
  • 1 łyżeczka mięty
  • 1 łyżeczka tymianku

 

Przygotowanie:
Zagotuj wodę i dodaj zioła. Gotuj przez 3 minuty, a następnie odstaw na 20 minut pod przykryciem. Gotową ziołowa mieszankę można przechowywać w lodówce do 5 dni. Stosuj rano na czczo i 30 minut przed snem przez 3-4 tygodni.

 

Bardzo szybko zauważysz, jak kojące działanie ma przygotowany lek.
Nie zapominajmy, jak ważna jest aktywność fizyczna do utrzymania naszego zdrowia. Polecamy jak najczęstsze ćwiczenia np. według zaleceń dr Bubnovskyego. Jego technika naprawdę pomaga, nawet jeśli wydaje ci się trochę dziwna.

 

Zastosuj i pozbądź się bólu stawów i mięśni w naturalny sposób. I oczywiście podziel się tą wiedzą ze znajomymi.

 

Podziel się na facebooku!

 

error: Content is protected !!