Powiedz mi, co widzisz jako pierwsze, a powiem Ci o najgorszych cechach Twojego charakteru.

Osobowość to fascynujące zagadnienie i niektórzy z nas wiele by dali, by odkryć to, jacy naprawdę są ludzie, którzy nas otaczają, szczególnie jeśli chodzi o ich złe cechy… A co powiecie na mały test?

 

Skoncentrujcie się i szybko powiedzcie, co zobaczyliście jako pierwsze na poniższym obrazku, a potem dowiedzcie się, co to mówi o Waszym charakterze!

 

 

1. Drzewo

Jeśli w pierwszym momencie ktoś widzi na obrazku drzewo, jest twardo stąpającym po ziemi realistą, który woli nie poddawać się działaniu fantazji. Nie przepada za wyzwaniami, bo oznaczają niespodzianki, a niespodzianki nie są mile widziane…

Ta osoba ma wielkie plany i olbrzymie umiejętności, by z powodzeniem wcielić je w życie, ale za szybko się poddaje napotykając trudności. Czasem warto zaryzykować i dać się zaskoczyć życiu!

 

2. Małpa

Skoncentrowanie uwagi na małpie wiąże się z tym, że masz dużą inteligencję i jesteś zdolnym człowiekiem, ale masz problemy z dostosowaniem się do innych. Lubisz narzucać swoje zdanie, a dyplomacja nie jest Twoją mocną stroną.

Władczy charakter sprawia, że ludzie dystansują się od Ciebie. Pamiętaj, że każdy ma prawo mieć swoje zdanie!

 


Osobowość to fascynujące zagadnienie i niektórzy z nas wiele by dali, by odkryć to, jacy naprawdę są ludzie, którzy nas otaczają, szczególnie jeśli chodzi o ich złe cechy… A co powiecie na mały test? Skoncentrujcie się i szybko powiedzcie, co zobaczyliście jako pierwsze na poniższym obrazku, a potem dowiedzcie się, co to mówi o Waszym charakterze!

 

3.Tygrys

Najpierw zobaczyłeś tygrysa? Masz silną osobowość, można powiedzieć, że wręcz nieco agresywną. Bronisz swojego zdania do upadłego i nigdy się nie poddajesz, co niestety łączy się z tym, że nie uznajesz racji innych ludzi.

Trochę za bardzo lubisz ryzykować – racjonalne ocenienie własnych możliwość jest ważną umiejętnością!

 

4.Ryby

Wybór ryb oznacza, że potrafisz płynąć z prądem, ale to ma swoje minusy. Inni mogą Tobą manipulować, a także wykorzystywać Cię. Nie bój się bronić swojego zdania i walczyć o swoje!

error: Content is protected !!